KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15418032
nr 1541 8032
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Studie av man, Signerad Maria B, Daterad -85,44x36 cm, yttermått inklusive ram: 47x40
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 maj 2023
kl 19:17:22
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr